Beşiktaş Taraftar Topluluğu

Beşiktaş Hakkında Tüm Bilgiler

18 Temmuz Şans Topu çekiliş sonucu: İşte büyük ikramiye ve şanslı rakamlar… 19 Temmuz 2018

Şans Topu’nda diğer oyunlardan farklı olarak iki küme bulunuyor. Birinci kümeden 5 sayı, ikinci kümeden 1 sayı çekiliyor. Bu hafta talih kimin yüzüne gülecek merak konusu… MPİ bu hafta büyük ikramiye tutarı olarak  722 bin 974 TL belirledi. Haberimizden 18 Temmuz Şans Topu çekiliş sonucunu öğrenebilirsiniz.

18 TEMMUZ ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUCU

İşte canlı yayında gerçekleşen çekiliş sonucu ve şanslı numaralar:

8, 14, 16, 28, 31 + 10

sans-topu

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNU

İLGİLİ HABEROn Numara sonuçları açıklandı: İşte MPİ 16 Temmuz büyük ikramiye çekiliş sonuçları! İkramiye üçe bölündüOn Numara sonuçları açıklandı: İşte MPİ 16 Temmuz büyük ikramiye çekiliş sonuçları! İkramiye üçe bölündü

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?
Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir. Oyun, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Bu nedenle ikramiye grupları fazladır. (5+1)’in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksektir (1/3.895.584). Oyunda ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) olmak üzere 8 adettir.

milli-piyango-3-iha

ŞANS TOPU’NDA DEVİR KURALI
Milli Piyango İdaresi tarafından 17 Ocak 2017 tarihinde yapılan Şans Topu gibi sayısal oyunlarında devir sayısı ile duyurusu şu şekilde: Sayısal oyunların oyun planları gereği; Sayısal Loto, Şans Topu ve On numara oyunlarında 4.kez büyük ikramiyeyi bilen olmaması halinde büyük ikramiye tutarı bir alt grupta ikramiye bilenlere dağıtılır. Süper Loto oyununda ise devir sınırlaması olmadığı için, altı rakamı doğru tahmin eden çıkana kadar devir devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir