Beşiktaş Taraftar Topluluğu

Beşiktaş Hakkında Tüm Bilgiler

Arızalı F-35 jetleriyle ilgili İsrail’den açıklama yapıldı 16 Ekim 2018

İsrail ordusundan yapılan açıklamada, ABD’den gelen inceleme heyetinin yakıt dolum sisteminde tespit ettiği arızanın düzeltildiği belirtildi.

Açıklamada ayrıca uçakların İsrail’e ait olduğu söylenirken F-35 jetlerinin operasyona hazır bir şekilde yerde beklediği duyuruldu.

PENTAGON PARÇA DEĞİŞİKLİĞİNİ DUYURMUŞTU

Daha öncesinde Pentagon da savaşçı jetlerin arızalı olduğu düşünülen mekanizma tüplerinin kontrol edileceği ve gerekli görüldüğünde parça değişikliği yapılacağını belirtmişti.

İLGİLİ HABERABD ve İsrail F-35 uçuşlarını askıya aldıABD ve İsrail F-35 uçuşlarını askıya aldı

NE OLMUŞTU?

ABD Deniz Piyadeleri’ne ait bir F-35B savaş uçağı 28 Eylül’de Güney Karolayna’daki eğitim uçuşu sırasında düşmüş, pilot paraşütle atlayarak kurtulmuştu. Olay, F-35 tipi uçakların tarihinde bir ilk olmuştu. Bu olaydan sonra düşen uçakların tamir edilerek Türkiye ve diğer proje ortaklarına gönderileceği iddia edilmişti. Reuters

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

Kategori Dünya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir