Beşiktaş Taraftar Topluluğu

Beşiktaş Hakkında Tüm Bilgiler

Bu kadarı da olmaz… Ölmüş dedesinin külleriyle kurabiye yapıp arkadaşlarına yedirdi 22 Ekim 2018

Kaliforniya eyaletinin kuzeyinde bulunan Sacramento kenti yakınlarındaki lisede bir kız öğrenci, öldükten sonra yakılan dedesinin küllerini kullanarak bir arkadaşıyla beraber tatlı kurabiye yaptı ve en az 9 sınıf arkadaşına yedirdi. Öğrencilerden Andy Knox, kurabiyeyi ısırdıktan sonra içinde farklı bir şey olduğunu anladığını, daha sonra hazırlayan kızın gülerek içinde dedesinin küllerini olduğunu söylediğini ifade etti. Knox, “Çocukken kum yediyseniz bilirsiniz, ağzınızda çıtırdar. Kurabiyede de öyle bir çıtırdama vardı” dedi.

SUÇ TEŞKİL ETMİYOR

Polis görevlileri yapılan soruşturma sonrasında kurabiyelerin insan külünden yapıldığına dair kanıt bulduklarını, ancak lise öğrencilerinin herhangi bir suçlamayla karşı karşıya kalmasının düşük bir ihtimal olduğunu açıkladı. Bir sağlık riskinin yaşanmadığı olayın yasal olarak suç teşkil etmediğini düşünen polis yetkilileri, sorunun çözülmesini okul idaresine bıraktıklarını belirtti.

Okul Müdürü Tyler Millsap ise öğrenci velilerine gönderdiği bir maille durumu en “saygılı ve haysiyetli” şekilde ele aldıklarını, öğrencilerin yaptıklarından ötürü pişman olduğunu ve problemin artık aile içinde çözülmesi gerektiğini söyledi.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir