Beşiktaş Taraftar Topluluğu

Beşiktaş Hakkında Tüm Bilgiler

Mila’nın dövmesi İngilizler’in alay konusu oldu! 10 Ekim 2018

Bir dönem Türk televizyonlarında çok popüler olan ve her kanalda ayrı bir örneği bulunan izdivaç programlarında ünlü olmuştu Naz Mila. Programların yayından kaldırılmasının ardından sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Mila, son günlerde dövmesiyle konuşuluyor.

Naz Mila izdivaç programıyla tanındı.

Naz Mila izdivaç programıyla tanındı.

Mila’nın İngilizce yaptırmak istediği dövmesindeki hata İngiliz basınına kadar ulaştı. ‘Sadece tanrı benim doğrularımı ve hatalarımı yargılayabilir’ yazdırmak istediği düşünülen Mila, ‘Tek bir Tanrı’yı yanlışlar ve yanlışlarımla yargılayabilirim’ ( I can judge a single god with my wrongs and wrongs) gibi bir cümleyi dövme yaptırdı.

naz-mila3

Hayranlarını etkileyeceğini düşünerek bunu sosyal medyadan paylaşan Mila, İngiltere’nin Daily Mail ve The Sun gibi önde gelen gazetelerinin alay konusu oldu.

Daily Mail haberi böyle verdi.

Daily Mail haberi böyle verdi.

Tabloid gazeteler Mila’nın dövmesi hakkında ‘Dövme yaptıracağınız kişinin İngilizce bilip bilmediğinden emin olun’ yorumunda bulundu.

the-sun ._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

Kategori Dünya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir